+ Susține blogul cu un click la: eMAG - Fashion Days - Finestore - Dyson - PC Garage +
Știri din România:
Cele mai importante știri:
Altele:
Vreți un avatar în comentarii? Mergeți pe gravatar.com (un serviciu Wordpress) și asociați o imagine cu adresa de email cu care comentați.
Dacă ați bifat să fiți anunțați prin email de noi comentarii sau posturi, veți primi inițial un email de confirmare. Dacă nu validați acolo alegerea, nu se va activa sistemul și după un timp nu veți mai primi nici alte emailuri
Comentariile nu se pot edita ulterior, așa că verificați ce ați scris. Dacă vreți să mai adăugați ceva, lăsați un nou comentariu.
2 comentarii
08/08/2025 la 8:51 AM
Nu ca vreau sa ii iau apărarea lui Cook, a fost o dezamăgire și pt mine gestul, dar nu era o statuie de aur. Vezi ca e o poza cu minunatia chiar in articolul din linkul de aici, este un disc mare de sticla “de-a lu’ Apple”, cu sigla Apple si numele lui Trump; doar baza aia pe care stă e de aur.
Kay(Citează)
08/08/2025 la 9:57 AM
E o miscare de geniu pt imaginea unui brand, sa pui produsul la vanzare si dupa cateva zile sa scada pretul cu 20%. Iti da incredere maxima in el.
Andrei(Citează)