un blog de Radu Dumitru

+ Susține blogul cu un click la: eMAG - Fashion Days - Finestore - Dyson - PC Garage +

Știrile zilei despre tehnologie – 11 iulie 2025

11 Jul 2025  ·

ȘTIRI  ·

7 comentarii

Știri din România:

Altele:

    7 comentarii

  1. Cătălin Tănase

    11/07/2025 la 11:33 AM

    “Ford Puma electric și modelele comerciale Tourneo Courier și E-Tourneo Courier au primit scoruri de 4 stele de la EuroNCAP”

      (Citează)

  2. Auchan are magazin inteligent, nu doar cărucior. Intri, bagi ce vrei in coș iar la ieșire ti se pune exact cat au de plătit. Eu stiu de unul care este in zona de Nord. Nu stiu daca sunt mai multe.

      (Citează)

  3. Eu nu înțeleg cum poate să primească 4 stele chinezăria aia de Tigo care ei spun în articol că nu funcționează airbagurile? Să-mi explice cineva.

    Cât de multă încredere poți avea la celelalte sisteme că vor funcționa, dacă pe mașina care o trimit la teste nu sunt în stare să facă airbaguri funcționale?

    Vor avea mari surprize în câțiva ani ăștia cu chinezăriile care se vor descompune pe drum iar 90% din briz brizuri nu vor mai funcționa.

      (Citează)

  4. Vision Pro mi se pare un device extraordinar care isi cauta cu disperare un mod de utilizare. Am unul de la lansare si cred ca sta in sertar de vreo cateva luni bune, din pacate. Abia astept sa apara ceva asemanator, chiar daca nu la fel de performant, in forma de ochelari.

      (Citează)

  5. Programul rabla, rabla plus , casa verde, etc trebuie desfiintate 100%, dar nu de anul asta, de anul viitor

      (Citează)

    • Cu ce drept să-i sponsorizez eu mașina altuia? Dacă are bani, să-și cumpere, dacă nu are, să folosească trenul și autobuzul, că nu-i obligatorie deținerea unui autoturism…

        (Citează)

    Alătură-te discuției, lasă un mesaj

    E-mail-ul nu va fi publicat. Fără înjurături și cuvinte grele, că vorbim prietenește aici. Gândiți-vă de două ori înainte de a publica. Nu o luați pe arătură doar pentru că aveți un monitor în față și nu o persoană reală.

    Apăsați pe Citează pentru a cita întreg comentariul cuiva sau selectați întâi anumite cuvinte și apăsați apoi pe Citează pentru a le prelua doar pe acelea. Link-urile către alte site-uri, dar care au legătură cu subiectul discuției, sunt ok.


    Prin trimiterea comentariului acceptați politica de confidențialitate a site-ului.



    Vreți un avatar în comentarii? Mergeți pe gravatar.com (un serviciu Wordpress) și asociați o imagine cu adresa de email cu care comentați.

    Dacă ați bifat să fiți anunțați prin email de noi comentarii sau posturi, veți primi inițial un email de confirmare. Dacă nu validați acolo alegerea, nu se va activa sistemul și după un timp nu veți mai primi nici alte emailuri

    Comentariile nu se pot edita ulterior, așa că verificați ce ați scris. Dacă vreți să mai adăugați ceva, lăsați un nou comentariu.

sus